Sztab

Aleksandra Rotnicka (OlaeR) – niezastąpiona szefowa Sztabu Konstancin-Jeziorna od zarania jego działania. Sercem swym ogarnia naszych kochanych wolontariuszy, rozumem wszelką organizację, duszą zrzesza wszystkich razem, a SŁOWEM – jak czasem się odezwie to wprowadza trwogę! Taka to nasza szefowa :]

 

 

 

 

Szymon Ziemski (Ziemniak) – niezastąpiony, charyzmatyczny konferansjer, którego głos ma się niczym Owsiaka – stopniowo przemija w trakcie finałów WOŚP, acz mocą swą tłumy zagarnia! Szef Sztabu K-J z Szefową na czele szefują zacnie, godnie i honorowo! Czyli WOŚPowo!

 

 

 

 

Sabina Ziemska (Sabi) – W Sztabie działa prężnie pełniąc funkcję wiernego elfa Szefostwa. Zawsze pod telefonem i obecna, aby myślą swą wszelki problem z prędkością światła pomóc rozwiązać. Scena to jej główne terytorium.

 

 

 

 

 

Paweł Pruśniewski (Bobo) – Wulkan! Ogarnia scenę, zespoły i wszystko co z tym związane. Na terytorium tym samym z Sabi działa prężnie, a wręcz ogniście! Tajemnicza ksywa Bobo jest jedynie przykrywką tajnego agenta konstancińskiego Sztabu.

 

 

Maciej Surgiel (Koper) – Ten człowiek jest bogiem programowania! On jest stwórcą strony Sztabu i wszelkich innych udogodnień związanych z naszą łącznością sztabową! Mózg nad mózgi informatyczne! Pewnie dlatego połowa sztabu nie rozumie tego, o czym do nas mówi…