XIX Finał

XIX Finał był trudną imprezą… organizacyjnie przede wszystkim. Każdy z nas miał masę pracy poza sprawami „wośpowymi”. Ja (Szymon) dotarłem na finał prosto z autobusu, którym wracałem z dalekiego końca Europy…jakieś 26 godzin w trasie, to nie jest to, co lubię najbardziej. Szczęśliwie się złożyło, że reszta sztabu była na miejscu i to oni wszystko dopinali na ostatni guzik wraz z pracownikami KDK. Impreza po rak kolejny rozwinęła się o nowe elementy składowe.

Oprócz koncertów i rywalizacji sportowej, na scenie zaprezentowały się dzieci z miejscowych szkół oraz ze Studia Tańca Egurolla. Na zdjęciach widać, że mimo mrozu rodzice stawili się tak licznie, jak tylko na to pozwolił amfiteatr. Oprócz zmagań scenicznych miała miejsce rywalizacja na szymanowskiej Kart Arenie. Tam mieliśmy przyjemność gościć i obserwować zdolności rajdowe m.in. Pana Ryszarda Machałka – zastępcy burmistrza Konstancina-Jeziorny oraz Pana Daniela Putkiewicza – zastępcy burmistrza Piaseczna.
Nasi wolontariusze spisujący się, jak co roku wyśmienicie otrzymali wyśmienite pożywienie w postaci żurku oraz bigosu. Dwa olbrzymie gary jedzenia, którym częstowaliśmy również zmarzniętych widzów otrzymaliśmy od Hotelu Borowina, który już raz wsparł nas podczas akcji Stop Powodziom.
Wróćmy do sceny, gdzie jak wspominałem dzieci śpiewały i tańczyły, niektóre z nich po raz pierwszy na tak dużej scenie i przed tak liczną publicznością!!! Swój debiut sceniczny miał również konstanciński zespół Forbidden District, zaraz po nich grali Killing Silence, Followers of Light, Haema, a po światełku do nieba, już na zakończenie i w podziękowaniu za wysiłek wolontariuszy, wystąpiła Vecordia!!!

Zapraszamy do galerii i informujemy, że w tym finale zebraliśmy ponownie rekordową sumę 40073,84 zł – wszystko dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

!!!DZIĘKUJEMY!!!